Grające kluczyki firmy Fisher Price

Grające kluczyki firmy Fisher Price

Warto przeczytać

Zabawka firmy Fisher Price – Grające kluczyki to idealna zabawka dla maluszka. Firma Fischer Price specjalizuje się w zabawkach dla niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym.

Grające kluczyki firmy Fisher Price

Poszczególne zabawki pobudzają rozwój zmysłów dziecka. 3 kluczyki z wesołymi buźkami założone na jednym wspólnym kółeczku rozbawią każdego malca. Mogą one stanowić świetną zabawę jako całość a także jako każdy kluczyk z osobna.

Kluczyki posiadają funkcje ruchome oraz dźwięk. Żółty kluczyk ma w sobie 2 kolorowe krążki, które dziecko może przesuwać rączką i grzechotać nimi. Czerwony kluczyk posiada obracaną tabliczkę.

Po obu jej stronach znajduje się śliczny dziecięcy obrazek. Niebieski zaś kluczyk posiada przycisk, po naciśnięciu którego dziecko usłyszy ciekawe dźwięki. Dodatkowo w zabawce znajdują się kolorowe kuleczki, które poruszają się i grzechoczą podczas zabawy.

Zabawka ta wpływa na rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej, umiejętności motorycznych oraz zmysłu słuchu. Jest doskonałym produktem wspierającym prawidłowy rozwój małego dziecka.

zobacz również Chodzik 3 w 1

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments