Laleczka LOL Suprise Pets

Laleczka LOL Suprise Pets

Polecane i promocje

Trzecia seria laleczek LOL już jakiś etap temu pojawiła się na zbycie, natomiast jej pozycję dalej nie słabnie. Pod względem zestawienia z ostatnimi seriami, zaoferowała nam dość sporo nowości – idzie nie ale o małe siostrzyczki czy o wystrzałowe laleczki LOL Confetti.

Laleczka LOL Suprise Pets

Dziewczynki wręcz pokochały zwierzaki czyli LOL Suprise Pets – jest więc istotna nowość, której więcej w żadnej poprzedniej serii nie było. Warto przyjrzeć się jej bliżej.

Lol Suprise Pets – co przechowuje w sobie ta edycja?
LOL zwierzaki to zmiana, którą w kolekcji chce mieć wszystka fanka LOL Suprise. LOL Pets pojawiło się dopiero w trzeciej serii laleczek-niespodzianek także są to zwierzątka zawarte w kuli, które mają komplet wraz z laleczkami. Kule ze zwierzątkami zawierają w sobie 7 warstw, podobnie jak kule zawierające laleczki. Oczywiście aby znaleźć poszczególne warstwy, należy używać specjalne suwaki.

Wiemy, co ważna zlokalizować w danych warstwach kuli LOL Suprise Pets:

warstwa 1. Naklejki z wprowadzonymi na nich sekretnymi informacjami
warstwa 2. Plakietki kolekcjonerskie
warstwa 3. Buteleczka do wody
warstwa 4. Buciki
warstwa 5. Łopatka
warstwa 6. Akcesoria
warstwa 7. Zwierzątko – informacja z ukrytymi wodnymi funkcjami

Jak widać, poszczególne warstwy w obecnej edycji nieco się zmieniły. W wyniku, do czego może sprawić się łopatka? Spokojnie, reakcję na ostatnie pytanie odkryjemy w współczesnej warstwie, gdzie wraz ze zwierzakiem znajduje się „kuweta” z ciekawym piaskiem kinetycznym – łopatka jest przeznaczona tak jako załącznik do tego piasku – przedstawia się, że większość urządzeń stanowi w nim ukryta! Właśnie takich akcesoriów w różnych kulach nie znajdziemy. Najistotniejsza jest jedyna warstwa, w jakiej szuka się zwierzak – LOL Suprise Pets skrywają figurki różnych zwierzątek – kotów, psów, królików jest więcej limitowany chomik! To, jaki zwierzak będzie się umieszczałem w obecnej warstwie, to oczywiście niespodzianka, i do tego wszelka figurka ma nowy wygląd. Również jak zwykłe laleczki, zwierzaki również zachodzą w inne ciekawe interakcje z wodą, które warto samodzielnie odkrywać. Sama kula dla zwierzaka może stanowić domek, podstawkę lub pudełko przeznaczone do bezpiecznego transportowania figurki w worku czy torebce.

Lol Suprise Pets – gdzie ważna je nabyć?
LOL Suprise Pets to kule, jakie można zdobyć w łatwych sklepach z zabawkami – powinien jednak pamietać, że trzecia kolej jest wcale popularna i rozchodzi się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Wybierając takie sklepy, możemy mieć pewność, że kupujemy nową zabawkę, natomiast nie podróbkę, których mnóstwo jest na rynku w dobie tak dużej popularności całej serii. Koszt kuli ze zwierzakiem jest głównie nieco prostszy niż w wypadku laleczek-niespodzianek – kulę można bowiem kupić za około 45-50 złotych. Dużo kobiet przyznaje nawet, że zwierzaki to lepsza opcja niż jedne laleczki LOL, ponieważ kule mają więcej ciekawych zapachów i magiczny piasek. Tak czy inaczej, zwierzaki to faktycznie dobry dodatek a co ważne, również te figurki tworzą całą kolekcję, którą warto zebrać.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments